Вибір встановлюваних компонентів

Команди групи Specify Application Data (рис. 18.6) дозволяють визначити компоненти програми, які повинні бути встановлені на комп’ютер користувача. Якщо в проекті визначені кілька груп компонентів (див. команду Features), то потрібно визначити компоненти для кожної групи.

Рис. 18.6. Команди групи Specify Application Data

В результаті вибору команди Files права частина вікна буде розділена на області (рис. 18.7). В області Source computer’s files можна вибрати файли, які необхідно перенести на комп’ютер користувача. В області Destination computer’s folders треба вибрати папку, в яку ці файли повинні бути поміщені. Для того щоб вказати, які файли потрібно встановити на комп’ютер користувача, слід просто ” перетягнути” необхідні файли з області Source computer’s files в область Destination computer’s files. Якщо в групі Features кілька елементів, то треба визначити файли для кожного елемента.

Рис. 18.7. Вибір файлів, які потрібно перенести на комп’ютер користувача

Команда Object / Merge Modules дозволяє задати, які об’єкти, наприклад динамічні бібліотеки або пакети компонентів, повинні бути поміщені на комп’ютер користувача і, отже, на дискету. Об’єкти, які потрібно помістити на дискету, вибираються в списку InstallShield Objects / Merge Modules (рис. 18.8).

Рис. 18.8. Вибір об’єктів, які повинні бути встановлені на комп’ютер користувача