Правила

Ігрове поле складається з клітин, в кожній з яких може бути міна. Завдання гравця – знайти всі міни і позначити їх прапорцями.
Використовуючи кнопки миші, гравець може відкрити клітку або поставити в неї прапорець, вказавши тим самим, що в клітці знаходиться міна. Клітка відкривається клацанням лівої кнопки миші, прапорець ставиться клацанням правої. Якщо в клітці, яку відкрив -гравець, є міна, то відбувається вибух (сапер помилився, а він, як відомо, помиляється тільки один раз) і гра закінчується. Якщо в клітці міни немає, то в цій клітці з’являється число, що відповідає кількості хв, що знаходяться в сусідніх клітинах.

Аналізуючи інформацію про кількість хв в клітинах, сусідніх з уже відкритими, гравець може виявити і позначити прапорцями всі міни. Обмежень на кількість клітин, помічених прапорцями, немає. Однак для завершення гри (виграшу) прапорці повинні бути встановлені тільки в тих клітинах, в яких є міни. Помилково встановлений прапорець можна прибрати, клацнувши правою кнопкою миші в клітці, в якій він знаходиться.